نسخه حرفه ای سامانه پیام کوتاه


نسخه حرفه ای پنل آریا اس ام اس شامل تعدادی برنامه جانبی می باشد که به نسخه ساده اضافه می شوند. برنامه های جانبی نسخه حرفه ای حالت انتخابی  دارند و می توانند به انتخاب مشتری و به تنهایی به نسخه ساده اضافه شوند. با توجه به اینکه تمامی برنامه ها توسط برنامه نویس های شرکت آریا اس ام اس نجام شده است این امکان وجود دارد که با توجه به نیازهای سازمان ها و شرکت ها ماژولها و امکانات اختصاصی برای برنامه ها ایجاد شود. برنامه های آماده ای که در حال حاضر در اختیار مشتریان قرار می گیرد و امکان اضافه شدن آنها وجود دارد به شرح زیر می باشد:

سیستم نظرسنجی

اگر قصد دارید یک نظرسنجی پیامکی انجام دهید می توانید از این سیستم استفاده کنید. این سیستم به شما این امکان را می دهد که پس از طرح سوال و مشخص نمودن جواب ها آن را پیامک کنید و گیرنده نیز جواب خود را به شماره ی شما ارسال کند.

سیستم مسابقات

سیستم مسابقات امکان برگزاری مسابقه با طرح سوال و جوابها را می دهد. مخاطبان جواب مورد نظر خود را انتخاب کرده و به شماره شما ارسال می کنند.  همچنین این سیستم پس از بررسی جواب ها این امکان را می دهد که از بین جواب های درست قرعه کشی نیز انجام دهد.

سیستم سطح دسترسی

اگر می خواهید افراد بیشتری به سرویس آریا اس ام اس دسترسی داشته باشند می توانید از سیستم سطح دسترسی استفاده کنید  و برای هر فرد با تعیین نام کاربری و رمز عبور، اجازه ی دسترسی به بخش های مختلفی را به آنها بدهید. همچنین امکان مدیریت آنها نیز وجود دارد.

سیستم سر رسید

این سیستم به شما امکان می دهد که مواردی را در زمانی خاص یادآوری کنید. به طور مثال قصد دارید به برخی  مخاطبان خود جلسه ای را یادآوری کنید که این سیستم سررسید به شما کمک می کند که هر موضوعی را یادآوری کنید.

سیستم پاسخگویی هوشمند

سیستم پاسخگویی هوشمند این امکان را می دهد که به پیام های ارسالی به شماره ی شما پاسخ دهد. در نسخه ای ساده این امکان به صورت رایگان وجود دارد که به تمامی پیام های ارسالی جواب می دهد، اما اگر می خواهید به صورت حرفه ای تر و هوشمندتر عمل کنید می توانید این سیستم را تهیه کنید.

سیستم استعلام

سیستم استعلام حرفه ای تر از سیستم پاسخگویی هوشمند است در سیستم استعلام بر اساس کلمات کلیدی که در قالب یک فایل اکسل تهیه شده است پاسخ داده می شود. از سیستم استعلام برای اطلاع از اصل یا تقلبی بودن محصول ، نمرات دانش آموزان و… استفاده می شود.

سیستم ایمیل کاتالوگ

اگر قصد دارید به مشتری خود کاتالوگ ها، لیست تعرفه ها، تبلیغات و هر آنچه را که نیاز دارید را سریعا برای آنها ارسال کنید می توانید از این سیستم استفاده کنید. سیستم ایمیل کاتالوگ پس از دریافت ایمیل از طریق پیامک، در همان لحظه کاتالوگ شما را برای وی ایمیل می کند.

سیستم حضور و غیاب

این سیستم به دستگاه حضور و غیاب شما این امکان را می دهد که پس از هر خروج و ورود  کارکنان  و پرسنل، به آنها پیامی مبنی بر ساعت ورود یا خروج می دهد. با نگه داری پیام های ورود و خروج در گوشی افراد و سیستم شما می توانید از ورود و خروج های تقلبی نیز جلوگیری کنید.